štvrtok 17. septembra 2015

Kam zmizla - recenzia

Názov knihy: Kam zmizla
Autor/autorka: Gayle Formanová
Počet strán: 232
Rok vydania: 2015
Vydavateľstvo: Ikar (pod vydavateľskou značkou)
Anotácia: Od tragickej autonehody prešli tri roky... Mia prežila, stratila však najbližšiu rodinu aj chuť žiť. Pomohli jej lekári, kamaráti, a najmä jej priateľ, gitarista Adam Wilde. Trpkú životnú skúšku však ich mladá láska neprežila a cesty dvojice sa rozišli... Celé tri roky už uplynuli aj odvtedy, čo Mia náhle zmizla z Adamovho života.

Teraz obaja žijú na opačných koncoch krajiny. Nadaná violončelistka Mia je vychádzajúcou hviezdou newyorského konzervatória Juilliard. Adam žije v Los Angeles a ako slávny rocker kŕmi nenávidený bulvár búrlivým vzťahom so slávnou herečkou. Keď počas turné zostane sám trčať v New Yorku, náhoda ich znovu zvedie dokopy. V tú osudnú spoločnú noc sa túlajú po meste, ktoré sa stalo Miiným domovom, spomínajú na minulosť a nesmelo otvárajú srdcia budúcnosti – a azda aj jeden druhému. Dá sa však vrátiť stratený čas, odpustiť chyby a nesplnené sľuby?

Moja recenzia:
Po prečítaní prvého dielu Ak zostanem, ktorý skončil dosť otvoreným koncom, som sa na Kam zmizla veľmi tešil. Potom prišiel ten moment, a ja som si mohol konečne prečítať túto úžasnú knihu. Nezklamala. Táto kniha sa vám určite bude páčiť, ak sa vám páčil aj prvý diel. Táto kniha je písaná z pohľadu Adama, takže už to nieje také úžasné ako prvý diel. Autorka však ponechala štýl písania z prvého dielu, čiže sa zase scény z minulosti, prelínajú s tými súčasnými. Síce to nieje ako Ak zostanem, no aj tak to je skoro rovnako dobré. Kniha určite stojí za prečítanie a rozhodne vám ju doporučujem. Preto si odo mňa kniha odnáša 5 hviezdičiek z piatich.

Moje hodnotenie: 5/5

Za poskytnutie recenzného výtlačku ďakujem Ikaru.
Knihu si môžete objednať TU.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára