štvrtok 24. augusta 2017

101 dní vďačnosti - recenzia

Názov: 101 dní vďačnosti
Autor/autorka: Michal Hrehuš a Patrícia Bartlová a Veronika Filcová
Počet strán: 224
Rok vydania: 2016
Výrobca: I Can Academy

Moja recenzia:
Mám pocit, že odkedy spolupracujem s I Can Academy, zisťujem že diáre a zápisníky, nemusia byť vždy v klasickej forme, kde v podstate máte len základné veci. 101 dní vďačnosti je toho dôkazom.
101 dní vďačnosti je skôr zápisník ako diár. Aj keď si tam síce zapisujete veci každý deň, nazval by som to skôr zápisníku. Účel tohto zápisníku je jasný: spraviť vás vďačným. Nie vždy si vážime, to čo máme a radšej rozmýšľame nad vecami, ktoré by sme chceli mať a nie sme vďační za to čo už máme.

Ja osobne som zápisník používal 10 dní a musím povedať, že som bol príjemne prekvapený, ako jednoducho ale zároveň prehľadne spravený. O tom by som vám teraz chcel niečo povedať.

Ako to už pri I Can Academy býva, každý deň si v zápisníku nájdete nejaký pekný citát, v tomto prípade je téma citátov vďačnosť. Každý deň sa delí na dve časti: "dennú" a "nočnú". To znamená, že jednu časť vypíšete napr. niekedy ráno a druhú až pred spaním. 

V "dennej" časti si vypisujete za čo ste vďačný a taktiež čo by ste chceli spraviť alebo dosiahnuť. V "nočnej" časti si zase vypíšete 3 veci, ktoré vám za tento deň spravili radosť a tiež máte miesto vypísať si myšlienky, ktoré chcete radšej poslať niekam.

Keď už začnete používať zápisník každodenne, zápisník vás po každom "medzníku" (ako napr. 10, 20 dní) pochváli a tiež vám dá priestor vypísať si veci, ktoré by ste chceli dosiahnuť za dlhší čas.

Ja osobne si myslím že tento zápisník, je skvelý, ak zo seba chcete mať vďačného človeka. A možno by to bol aj skvelý darček pre niekoho, o kom viete, že nie je úplne vďačný. Tento zápisník hodnotím 4 hviezdičkami z piatich.

Moje hodnotenie: 4/5  

Za poskytnutie diáru ďakujem Can Academy. Diár si môžte kúpiť na eshope I Can Academy alebo na Martinus.sk

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára