štvrtok 30. augusta 2018

Školský motivačný diár 2018/2019 - recenzia

Názov: Školský motivačný diár 2018/2019
Autor/autorka: Michal Hrehuš a Patrícia Hrehušová

Počet strán: 224
Rok vydania: 2018
Výrobca: I Can Academy

Moja recenzia: Tento diár už používam asi 2 roky a stále mi vyhovuje. Každý diár čo som mal buď príliš veľký alebo príliš malý. Vo veľkom bola nevýhoda, že bol príliš veľký na cestovanie. Do malého sa zase nič nedalo napísať, kvôli príliš malému papieru. Tento diár je veľkosťou úplne akurát. Všetko potrebné doňho v pohode napíšete a taktiež sa zmestí aj do tašky. 


Druhá dobrá vec na tomto diári je dizajn. Neviem ako vy, ale mne sa vždy lepšie pracuje s niečím, čo má pekný dizajn. Diár je dizajnovo jednoduchý, no zároveň veľmi pekne spravený.

Keďže sa jedná o motivačný diár, samozrejme nechýbajú ani motivačné citáty. Na začiatku každého týždňa máte nejaký povzbudzujúci citát. Diár tiež obsahuje aj veľa motivačných stránok, ktoré vám v krátkosti povedia, čo by ste si mali v živote vážiť.

Nemôžeme zabudnúť ani na to, že je to školský diár! Väčšinou máte v školských diároch akurát tak rozvrh hodín, menšie ťaháčiky a pod. Okrem takýchto vecí tu nájdete aj rôzne tipy, ako sa lepšie sústrediť, ako sa lepšie učiť či dokonca ako sa zbaviť strachu zo skúšok. Verím, že veľa ľudí takéto problémy rieši dennodenne, takže si myslím, že aj toto je tiež veľké plus.

Taktiež sú tu aj napísané rôzne svetové dni, pri ktorých máte sem tam napísané, o čo by ste sa dnes mali snažiť, napr. pri Svetovom dni vegetariánov je napísané "Skús nejesť mäso".
Pri každom dni si tiež môžte deň ohodnotiť hviezdičkami a taktiež aj napísať za čo dnes ďakujete.Veľkú výhodu vidím aj v nálepkach, ktoré dostanete k diáru.

Ak ste typ človeka, ktorý si istým spôsobom potrebuje organizovať čas aj behom školského roka, alebo ste typ človeka ako ja, ktorý si jednoducho potrebuje niečo zapísať, pretože to inak zabudne, alebo jednoducho hľadáte kvalitný diár, myslím si že tento bude určite skvelá voľba.


Za poskytnutie diáru ďakujem I Can Academy. Diár si môžte kúpiť na eshope I Can Academy alebo na Martinus.sk

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára